Maybelline Fit Me Concealer VS NARS Radiant Creamy Concealer

 
 
Maybelline Fit Me Concealer VS NARS Radiant Creamy Concealer review battle swatches סקירה קונסילרים מומלצים פיט מי נארס מייבילין עור יבש עור בהיר גלוסברי glossberry blog בלוג איפור וטיפוח
 
 
קונסילרים, מוצר הכרחי שכל אחת חייבת בארסנל.
זול מול יקר, עממי מול האליטה. שני קונסילרים יש לנו היום, שניהם מתיימרים להעניק כיסוי קרמי וטבעי. לשניהם מוניטין ברשת וציונים גבוהים מהמשתמשות.
אז מי המנצח שלי בקרב בין  Maybelline Fit Me מול Nars Radiant Creamy ?
 

 
מאז ומתמיד הייתי בחורה שאוהבת לקנות בזול את מה שמרגיש ביוקר.
עניין של אופי, שיש מצב טוב שירשתי מאמי, שמתחביביה לפשוט על הקניון בתקופת הסיילים, לברור ולחפור ולחזור הביתה עם מציאות. גודל ההנחה שהושגה מתכתב באופן ישיר עם גודל האושר שבלב. חולצה מזארה שעלתה בעונה 200 ש"ח וקנינו ב-40 ש"ח? Score! סריג ממנגו שקניתי ב-50 ש"ח במקום ב-250 ש"ח? הללויה!
אם אתן כמוני, אתן תזדהו.
 
כמובן שמדי פעם (ובשנים האחרונות יותר ויותר) אני מתפנקת בפריטים יוקרתיים יותר ולעתים אפילו במחיר מלא, אבל לעולם התחושה של להשיג משהו בהנחה תהיה התחושה הכיפית יותר.
 
בבלאק פריידי האחרון השגתי דיל מדהים על הקונסילר של נארס, הקונסילר שכל העולם וילדיו מאוהבים בו ונשבעים כי הטוב שניסו ever - בלוקפנטסטיק היה מבצע של 25% הנחה על כל האתר ועוד 10% הנחה על מוצרי נארס. לג'אנקית דילים שכמותי זה היה לוקסוס נדיר, קיפצתי בשמחה על בעלי האדיש שלא הבין את ההתרגשות מהחסכון של 5 פאונד (הוא די הפוך ממני בקטעים האלה, מעדיף לקנות פחות אבל איכותי, ולאט לאט זה מחלחל גם אליי)  - אבל אני שמחתי.  יש! הנחה על הנחה! ועוד על נארס! גלגלונים על השטיח.
 
קצת לפני כן קיבלתי את הקונסילר של מייבילין מסדרת Fit Me המוצלחת בהזמנה מפיליוניק, ואהבתי אותו מאוד.
 
עכשיו נותרה השאלה - האם הם דומים? האם אפשר להשוות ביניהם בכלל? ואם הייתי צריכה ללכת על אחד מהם, מי זה היה?
או,  טוב ששאלתם.
 
 
Maybelline Fit Me Concealer VS NARS Radiant Creamy Concealer review battle swatches סקירה קונסילרים מומלצים פיט מי נארס מייבילין עור יבש עור בהיר גלוסברי glossberry blog בלוג איפור וטיפוח
 
 
 
שני הקונסילרים מבטיחים כיסוי טבעי של כהויות ופגמים בעור, להעניק זוהר בריא ולתת חיות לעור הפנים.
 
הגוונים שבחרתי לי הם גוון 15  ב-  Fit Me של מייבילין , וגוון  Vanilla  ב-Radiant Creamy Concealer בנארס, שניהם בגוון השני הבהיר ביותר בליין.
 
 
נתחיל מקווי הדמיון:
 
שניהם מגיעים בטיובה עם אפליקטור ספוגי.
הקונסילר של מייבילין מכיל 6.8 מ"ל ומיוצר בצרפת (בונז'ור לך!)
הקונסילר של נארס מכיל 6 מ"ל ומיוצר בארה"ב.
מבחינת העיצוב הטיובה די דומה, טיובה  מרובעת שקופה עם פקק מתברג בצבע שחור. 
 
 
 

  Nars Radiant Creamy Concealer - Vanilla

 
 
אריזה: ללא ספק, המוצר של נארס מרשים יותר ויזואלית. הטיובה עשויה מפלסטיק עבה ואיכותי, עם דופן מופרדת ופקק בציפוי הגומי המסורתי של המוצרים מבית NARS (שנוטה לתפוס טביעות אצבעות, אבל ניחא).
האריזה מרגישה כבדה יותר ביד, למרות שבפועל יש בפנים 6 מ"ל מוצר, כמעט 1 מ"ל פחות מזה של מייבילין.
 
אפליקטור וחווית שימוש: האפליקטור איכותי מאוד, נוח לאחיזה וקשיח. קל להשתמש בו והוא מוציא כמות חומר מדודה.
 
פורמולה: כשמו של המוצר, הקונסילר אכן קרמי ופחות נוזלי. ההפורמולה לא עבה מדי אבל גם לא מרקדת על הפנים, ונוחה מאוד לטשטוש. הקונסילר לא מתקבע מיד, והגימור שלו חי ולא אטום לגמרי.
 
כיסוי: כיסוי בינוני-גבוה
 
הגוון: Light 2 / Vanilla  הוא גוון בהיר נייטרלי, לא נוטה לורדרדות או לצהבהבות יתרה, בז'י.
 
מה אומרת החברה: נארס מבטיחים טכנולוגיה מחזירת אור, שמרווה את העור בלחות בעודה מספקת כיסוי בינוני-גבוה. המוצר נטול אלכוהול ופרבנים. הטכנולוגיה מבטיחה עמידות גבוהה ומוצר שלא "מקריס" לתוך קמטוטים.
 
מחיר:  21 פאונד לפני הנחה. להשיג בלוק פנטסטיק - Lookfantastic.co.uk
 
 
 
 
 

 
 
 

  Maybelline - Fit Me Cocealer/Corrector - 15 Fair 

 
 
 
אריזה: אריזה פלסטיקית מרובעת, עשויה פלסטיק. פקק שחור מבריק, גוף שקוף.

אפליקטור וחווית שימוש: האפליקטור איכותי , נוח לאריזה. ספוגית רכה.
 
פורמולה: הקונסילר של מייבילין מעט נוזלי, ובטיובה הוא גם קצת נראה כאילו הפורמולה נפרדת - אני אישית מנערת אותו קצת לפני השימוש לאחד את החומר. החומר מחליק על העור בקלות ומתקבע לגימור חי וטבעי.
 
כיסוי: כיסוי בינוני-גבוה
 
הגוון: הגוון 15 - Fair הוא בהיר שנוטה לצד הורדרד ומהווה התאמה מאוד טובה עבורי. למי שיותר צהובה - מומלץ ללכת על הגוונים 10 או 20.
 
מה אומרת החברה:  כיסוי זוהר וטבעי, עור שנושם, ללא מבשמים. קונסילר שמתמזג באופן מושלם עם הפנים ומציג את הטוב שבו.
 
מחיר:  6 פאונד לפני ההנחות. להשיג בפיליוניק - Feelunique.co.uk

 
 


 

 
 
 
 

ההשוואה

 
 
להלן שני מקלוני האפליקטור side by side - הראש של נארס קצת גדול יותר, והאפליקטור עצמו ארוך יותר.
 
 
Maybelline Fit Me Concealer VS NARS Radiant Creamy Concealer review battle swatches סקירה קונסילרים מומלצים פיט מי נארס מייבילין עור יבש עור בהיר גלוסברי glossberry blog בלוג איפור וטיפוח

 
 
 
Maybelline מצד ימין, Nars מצד שמאל.
 
ניתן לראות שנארס קצת "עבה" יותר ופחות נוזלי ממייבילין, ושניהם בעלי מרקם קרמי נעים.
מבחינת כיסוי, לנארס כיסוי מעט יותר גבוה:
 

 


 
 
 
 
 
 
 

מבחן כיסוי כהויות מתחת לעיניים:

 
 
Maybelline Fit Me Concealer VS NARS Radiant Creamy Concealer review battle swatches סקירה קונסילרים מומלצים פיט מי נארס מייבילין עור יבש עור בהיר גלוסברי glossberry blog בלוג איפור וטיפוח
 
 
 
 
לצורך המבחן נעזרתי בשני הקונסילרים, מברשת לקונסילר של אקוטולס (המברשת הקבועה והנהדרת שלי!), צללית נייטרלית ומסקרה מבית Smashbox.
 
אז זו העין שלי ללא שום כיסוי - אין לי כהויות מסיביות מתחת לעיניים אבל יש קצת ורידים ודיסקולורציה באיזור שמתחת לעין:
 
 
 


 
 
 
 
Maybelline Fit Me Concealer - הקונסילר של מייבילין היה נעים וכיסה יפה את האיזור מתחת לעין. לא הצטבר בקמטוטים בצורה  משמעותית והתאמת הגוון טובה:
 
 
 
 
 
 
 
 
NARS Radiant Creamy Concealer  -  רמת הכיסוי כאן גבוהה מעט יותר (אם מסתכל על איזור הוריד שקרוב לעין), וגם כאן התאמת הצבע טובה. הוא מעט "יבש" יותר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 השתמשתי במראה הזה במסקרה של סמאשבוקס האמריקאית, שהיא מסקרה נוחה ליום יום. היא לא נותנת לי מניפת ריסים מרשימה ודרמטית, אבל מפרידה ומאריכה למראה קליל. היא לא מתפוררת במהלך היום, משהו שאני מאוד רגישה אליו, וקלה להסרה באמצעות מסיר מיסלרי.
המברשת שלה גדולה יחסית, לי זה פחות מפריע, כי היא מאפשרת שימוש זריז וכיסוי הריסים בחומר במהירות.
להשיג בסניפי אפריל תמורת 100 ש"ח.
 
 
 
 
smashbox full exposure mascara review מסקרה סמאשבוקס סקירה

 
 

 
על מברשת הקונסילר של אקוטולס כבר כתבתי בעבר, והיא משמשת אותי נאמנה בכל בוקר לטשטוש הקונסילר מתחת לעיניים וכן בנקודות שונות על הפנים. המברשת בעלת ראש עגול ומעט דחוס, שמפזר את החומר בצורה מושלמת בשניות. מאוד מאוד ממליצה!
 
מחיר: 3.99$ בלבד באייהרב. לינק לרכישה
 
 
 
 
 
 
 

שורה תחתונה:

 
שני הקונסילרים אהובים עליי מאוד. חשוב להדגיש שיש לי עור יבש, ואני יודעת שבעלות עור שמן יהנו יותר מהקונסילר של נארס בגלל הפורמולה הפחות נוזלית שלו.
 
מבחינת עמידות, הקונסילר של נארס עמיד יותר, ואני משתמשת בו גם לצורך כיסוי פגמים בעור הפנים (אדמומיות, פצעונים). מאמינה שבעלות עור שנוטה לשמן יהנו ממנו אף יותר, כי יש לו נטיה לא לטייל ולהיות יותר מרוכז. הוא לא מצטבר בקמטוטים ובעל מרקם חלק.
 
מצד שני, הביצועים של שניהם טובים בעיניי, ואם אתן בעלות תקציב מוגבל, אני לחלוטין ממליצה גם על Fit Me כבחירה טובה מאוד. לא התאכזבתי. הפער במחיר בין שני המוצרים, כאשר נארס עולה מעל לפי 3 יותר ממייבילין,  בעיניי לא משקף את ההפרש ברמת הביצועים.
 
האם מייבילין הוא DUPE (דיופ = מוצר מחברה פחות יוקרתית שעושה את אותה העבודה) לנארס? לא הייתי אומרת שב-100%, אבל גם לא מאוד רחוק.  הפורמולה של מייבילין נוזלית יותר והחומר קצת פחות איכותי וזקוק לניעור קל לפני השימוש, אבל במבחן כיסוי הכהות מתחת לעיניים שניהם עוברים כהלכה.
 
 
Maybelline Fit Me Concealer - לינק לרכישה
Nars Radiant Creamy Concealer - לינק לרכישה 
 
 
אז מה אתן חושבות? במי תבחרו? נארס היוקרתי או מייבילין העממי? :)
 
 
* גילוי נאות: מסקרה סמאשבוקס התקבלה לסקירה 
 
 
 
 

*** אל תשכחו להרשם לפעילות נושאת הפרסים לחגיגות השנה בבלוג! ***